Клуби з носієм мови

У Центрі Іноземних Мов «ПРЕСТИЖ» Ви маєте можливість відвідувати різноманітні клуби з носієм мови щосуботи:

22Розмовний Клуб

Ви зможете покращити свої мовні навики, збагатити свій словниковий запас та дізнатись багато корисної та цікавої інформації для себе. На клубах Ви маєте можливість обговорювати різноманітні теми у невеликій дружній компанії. Розмовні клуби включають психологічні дискусії та бізнес теми.

 

7Відео Клуб

Ви маєте можливість переглянути сучасні та класичні художні та документальні фільми та відео, водночас Ви поповнюєте свій словниковий запас та обговорюєте переглянутий матеріал  іноземною мовою.

 

 

6Граматичний Клуб

Клуб допоможе Вам переконатись що граматика може бути доступною та цікавою. На заняттях Ви вивчаєте нові граматичні часи та конструкції і вчитесь правильно застосовувати їх в розмові та сприймати їх на слух. Від тепер граматику не потрібно вчити на пам’ять, її можна зрозуміти.

 

14Читальний Клуб

Цей клуб допоможе Вам вивчити нові слова, граматичні звороти та розвинути Ваші мовні навики. Учасники читального клубу читають запропоновану викладачем статтю, розповідь або ж інтерв’ю і на заняттях розглядають нові фразеологізми, невідомі слова та складні граматичні обороти, після чого учасники клубу обговорюють прочитаний матеріал.

 

Клуби відбуваються щосуботи о 13:00.

Для клієнтів Центру Іноземних Мов «ПРЕСТИЖ» участь у клубах безкоштовна, для всіх інших бажаючих вартість за заняття 50 грн.

Щоб записатись на клуб, Вам необхідно зателефонувати і повідомити нас за 1-2 дні до клубу.