Про нас

Про Центр Іноземних Мов Лілії Хавалко

T2JHR5maOSUЕфективність навчання у Центрі Іноземних Мов «ПРЕСТИЖ» гарантується індивідуальним підходом до кожного студента, врахуванням його побажань і можливостей, гнучкістю і різноманітністю методик навчання.

Вивчення іноземних мов у нашому центрі базується на комунікативній методиці, яка використовується у багатьох європейських мовних школах Цей спосіб освоєння матеріалу принципово відрізняється від класичного лекційного або граматико-перекладного способу вивчення мови, що використовується в школах, вузах і багатьох мовних центрах нашого міста.

Заняття побудовані на роботі в парах і групах, що дає можливість використовувати час занять з максимальним ефектом.  Кожен слухач отримує можливість говорити мовою, яку вивчає, протягом усього заняття.

Нові  граматичні та лексичні конструкції іноземної мови вводяться у мовлення і закріплюються на заняттях за допомогою рольових ігор та дискусій. Навчальні матеріали входять у вартість навчання.

Курси проводяться іноземною мовою, починаючи з нульового рівня, що дозволяє слухачам курсів мов зануритися у світ іноземної мови з перших хвилин занять.

А також, наші студенти мають можливість відвідувати безкоштовно розмовні клуби із носіями мови та поринути цілком у мовне середовище.

Ми пропонуємо вивчення таких іноземних мов:

англійської, французької, німецької, італійської, іспанської, польської, чеської, арабської, китайської, японської та інших іноземних мов.

 

Чому ми?!

1

Якісні переклади

У нашому Центрі Іноземних Мов працюють професійні перекладачі з колосальним досвідом роботи в цій сфері.

2

Унікальна комунікативна методика

З нашою комунікативною методикою та досвідченими викладачами – результат очевидний вже через місяць занять!

3

Індивідуальний підхід до клієнтів

Високий професіоналізм нашого персоналу допомагає створити дружню атмосферу на заняттях та знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.