Skip to main content

Клуби з носієм мови

У Центрі Іноземних Мов «ПРЕСТИЖ» Ви маєте можливість відвідувати різноманітні різноманітні клуби щосуботи:

 

Розмовний Клуб

Ви зможете покращити свої мовні навики, збагатити свій словниковий запас та дізнатись багато корисної та цікавої інформації для себе. На клубах Ви маєте можливість обговорювати різноманітні теми у невеликій дружній компанії. Розмовні клуби включають психологічні дискусії та бізнес теми.

 

Відео Клуб

Ви маєте можливість переглянути сучасні та класичні художні та документальні фільми та відео, водночас Ви поповнюєте свій словниковий запас та обговорюєте переглянутий матеріал  іноземною мовою.

 

 

Граматичний Клуб

Клуб допоможе Вам переконатись що граматика може бути доступною та цікавою. На заняттях Ви вивчаєте нові граматичні часи та конструкції і вчитесь правильно застосовувати їх в розмові та сприймати їх на слух. Від тепер граматику не потрібно вчити на пам’ять, її можна зрозуміти.

 

Читальний Клуб

Цей клуб допоможе Вам вивчити нові слова, граматичні звороти та розвинути Ваші мовні навики. Учасники читального клубу читають запропоновану викладачем статтю, розповідь або ж інтерв’ю і на заняттях розглядають нові фразеологізми, невідомі слова та складні граматичні обороти, після чого учасники клубу обговорюють прочитаний матеріал.

Для клієнтів Центру Іноземних Мов «ПРЕСТИЖ» участь у клубах 70 грн., для всіх інших бажаючих вартість за заняття 80 грн.

Щоб записатись на клуб, Вам необхідно зателефонувати і повідомити нас за 1-2 дні до клубу.